trendy w magazynowaniu
Biznes i gospodarka

Nowe trendy w magazynowaniu

W dzisiejszym środowisku biznesowym efektywne zarządzanie magazynem jest kluczowym elementem sukcesu przedsiębiorstwa. W tym artykule omówimy najnowsze trendy, w tym zastosowanie robotyki magazynowej, automatyzacji procesów komisjonowania, systemów zarządzania zaopatrzeniem oraz wykorzystania sztucznej inteligencji do optymalizacji operacji magazynowych. Wraz z rozwojem technologii pojawiają się nowe trendy w dziedzinie magazynowania, które pozwalają przedsiębiorstwom zwiększyć wydajność, zredukować koszty […]

rzeczoznawca samochodowy
Biznes i gospodarka

Rzeczoznawca samochodowy

Dokładne sprawdzenie auta przed zakupem może okazać się decydujące, czy faktycznie kupimy oglądany pojazd. Jeśli znasz się na motoryzacji, możesz sprawdzić samochód samodzielnie. Najlepiej jednak skorzystać z usług rzeczoznawcy samochodowego albo wybrać się na stację kontroli pojazdów.

abolicja podatkowa
Biznes i gospodarka

Jednorazowa amortyzacja

Przedsiębiorca posiadający status małego podatnika, a także osoby, które rozpoczęły działalność gospodarczą w danym roku podatkowym, mogą skorzystać z amortyzacji jednorazowej w ramach pomocy de minimis.